| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200L |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | Εξαεριστήρας Καπνού FES200L σε σχήμα L |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο Θορύβου | <60dB |
| Απόδοση Φιλτραρίσματος | 0.3um 99.99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 210W |
| Όγκος Αέρα | 320m³ / h |
| Θύρα | Ø75mm * 2 |
| Διαστάσεις | Μ425 * Π250 * Υ410mm |
| Βάρος (Χωρίς Βραχίονα Καπνού) | 20 KG |