| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES035 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | FES035 Φορητός εξατμιστής καπνού |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | < 52dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 90,99% |
| Τετάρτη | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 35W |
| Όγκος αέρα | 138 m3/h |
| Φιλταριστικά στρώματα | 2ο στάδιο |
| Μέγεθος θύρας | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος | L175xW175xH110 (mm) |
| Βάρος | 2 κιλά |