| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES350 PRO |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
| Αριθμός Μοντέλου | Κινητός Εξαγωγέας Καπνού FES350 Pro |
|---|---|
| Συμβατό Κάλυμμα | Ακρυλικό κάλυμμα 410mm |
| Διεπαφή Εισόδου Αέρα | Φλάντζα Φ75mm |
| Τάση Εισόδου | AC 110V ή AC220V |
| Ισχύς | 350W |
| Ταχύτητα Αέρα | 460 m³/h |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3μm 99.97% |
| Θόρυβος | <65 DB |
| Διαστάσεις Κύριας Μονάδας | Μ40 * Π30 * Υ56 εκ. |
| Καθαρό Βάρος | 38 KG |
| Φως UV | 8W |
| Τηλεχειριστήριο | 1 τεμάχιο περιλαμβάνεται |
Ιδανικό για την αφαίρεση καπνών συγκόλλησης, καπνού συγκόλλησης και βιομηχανικών ατμοσφαιρικών ρύπων
Συλλαμβάνει αποτελεσματικά καπνούς και σωματίδια από πειράματα και χημικές διεργασίες
Ιδανικό για την αφαίρεση καπνού και ατμών από εργασίες συγκόλλησης και συναρμολόγησης PCB
Κατάλληλο για την αφαίρεση καπνών από θεραπείες ομορφιάς και καπνού μοξιμπάστιας
Αφαιρεί καπνό και αναθυμιάσεις που παράγονται κατά τη διάρκεια οδοντιατρικών επεμβάσεων με λέιζερ
Αφαιρεί καπνούς από εκτυπώσεις DTF και άλλες τεχνικές εκτύπωσης