| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES600 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | FES600 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | < 75dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 99,99% |
| Τετάρτη | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 600W |
| Όγκος αέρα | 620 m3/h |
| Φιλταριστικά στρώματα | Στάδιο 7 |
| Μέγιστη αρνητική πίεση | 2600pa |
| Διασύνδεση εισόδου αέρα | ¥100MM |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό υλικό |
| Βάρος | 55 κιλά |
Κεντρική συλλογή σκόνης:Ενσωματώνεται με πολλούς σταθμούς εργασίας για ολοκληρωμένη διαχείριση σκόνης.
Τοπική συλλογή σκόνης:Ιδανικό για μεμονωμένους σταθμούς εργασίας που απαιτούν υψηλής απόδοσης απομάκρυνση σκόνης.
Φορητός έλεγχος σκόνης:Μετακινείται εύκολα μεταξύ των χώρων εργασίας για την αντιμετώπιση τοπικών πηγών σκόνης.
Ο εξοπλισμός συλλογής βιομηχανικής σκόνης FES600 είναι μια αξιόπιστη και αποτελεσματική λύση για τη διατήρηση καθαρών και ασφαλών βιομηχανικών περιβάλλοντων.και υψηλές επιδόσεις το καθιστούν απαραίτητο για κάθε χώρο εργασίας όπου ο έλεγχος της σκόνης είναι προτεραιότητα.