| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES150D |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | FES150D |
|---|---|
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Τύπος Κάλυμματος | Ακρυλικό στρογγυλό κάλυμμα 6 ιντσών |
| Επίπεδο Θορύβου | <55dB |
| Απόδοση Φιλτραρίσματος | 0,3um 99,99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 150W |
| Όγκος Αέρα | 278m³/h |
| Στρώματα Φίλτρου | 3 Στάδια |
| Έλεγχοι | Οθόνη LCD |
| Διαστάσεις | 280*240*315mm (Μ*Π*Υ) |
| Βάρος | 14Kg |