| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FED200 ((Μαύρο) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
| Αριθμός Μοντέλου | Εξαεριστήρας Καπνού Διπλού Καναλιού για Μοξιμπέστια FED200 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διεπαφή Εισόδου Αέρα | Φ75mm*2 Φλάντζα |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3um 99.97% |
| Τάση | AC220V/AC110V |
| Ισχύς | 210W |
| Επίπεδο Θορύβου | <65dB |
| Ταχύτητα Αέρα | 2*155 m³/h |
| Τύπος Φίλτρου | 3 Φίλτρα |
| Διαστάσεις | Μ425*Π250*Υ410mm |
| Βάρος Προϊόντος | 20KG |