| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200L |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Εξαγωγέας καπνού συγκόλλησης σε σχήμα L FES200L |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | < 60dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 00,3 μm σε 99,99% |
| Τετάρτη | AC220V 50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | 210W |
| Όγκος αέρα | 320 m3/h |
| Μέγεθος θύρας | 75 mm * 2 |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος (χωρίς βραχίονα) | 20 κιλά |