| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200K |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
KNOKOO FES200K High Power Solder Smoke Extractor για εργοστασιακή χρήση με πολυεπίπεδα φίλτρα, υψηλή ροή αέρα και ευέλικτα χέρια.Αυτό το απαραίτητο εργαλείο προστατεύει τους εργαζόμενους και τον εξοπλισμό, διατηρώντας παράλληλα τη βέλτιστη ποιότητα του αέρα του χώρου εργασίας.
Απομακρύνει τοξικούς καπνούς και συλλαμβάνει λεπτά σωματίδια για την πρόληψη αναπνευστικών προβλημάτων και μακροχρόνιων προβλημάτων υγείας.
Εξάλειψη μυρωδιών και ορατού καπνού για ένα καθαρό και καθαρό περιβάλλον εργασίας.
Καλύτερη εστίαση και μειωμένος χρόνος στάσης του εξοπλισμού μέσω της λειτουργίας χωρίς καπνό.
Κατάλληλο για την κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών, συνεργεία επισκευής, εκπαιδευτικά εργαστήρια και έργα DIY.
Διεύρυνση της ζωής του φίλτρου μέσω προφίλτρων και προηγμένων συστημάτων φιλτραρίσματος.
Ρυθμίσιμες ρυθμίσεις και ευέλικτα χέρια εξόρυξης για διαφορετικές ανάγκες συγκόλλησης.
| Σχήμα | FES200K |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ασύρματα | < 60dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 99,99% |
| Τετάρτη | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 200W |
| Όγκος αέρα | 320 m3/h |
| Εισφορά αέρα | 75 χιλιοστά |
| Φιλταριστικά στρώματα | 3 |
| Διάστημα σωλήνα καπνού | 1.4M |
| Καθαρισμός | Καθαρισμός εσωτερικής κυκλοφορίας |
| Μέγεθος | 429 × 258 × 492 χιλιοστά |
| Βάρος (Δεν καπνίζει χέρι) | 16 κιλά |
Συναρμολόγηση των κυκλωτικών πλακών (PCB), συναρμολόγηση ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και σταθμοί επισκευής.
Προστατεύει τους τεχνικούς από την εισπνοή καπνών συγκόλλησης κατά τη διάρκεια των εργασιών επισκευής και επισκευής.