| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES150 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | Εξαεριστήρας Αναθυμιάσεων Κομμωτηρίου FES150 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο Θορύβου | <50dB |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3um 97.99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 150W |
| Όγκος Αέρα | 278m³/h |
| Στρώματα Φίλτρου | 3 Στάδια |
| Μέγεθος Θύρας | Ø75mm |
| Διαστάσεις | 280mm x 240mm x 315mm |
| Βάρος | 13Kg |