| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES150 (όλα λευκά) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | Εξαγωγέας καπνού με μοξυβύστωση FES150 |
|---|---|
| Χρώμα | Όλα λευκά. |
| Επίπεδο θορύβου | < 50dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 97,99% |
| Τετάρτη | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 150W |
| Όγκος αέρα | 278 m3/h |
| Φιλταριστικά στρώματα | Τρίτο στάδιο |
| Μέγεθος θύρας | 55 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 280 mm x 240 mm x 315 mm |
| Βάρος | 13 κιλά |