| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | Χ-130 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
| Όνομα Προϊόντος | Αυτόματος Διανομέας Ετικετών |
| Όνομα Μάρκας | KNOKOO |
| Ταχύτητα Τροφοδοσίας | 130mm/δευτ. |
| Εύρος Πλάτους Ετικέτας | 5-130 mm |
| Μέγιστη Διάμετρος Κυλίνδρου | 250 mm |
| Ακρίβεια Επισήμανσης | ±0.5mm |
| Ταχύτητα Επισήμανσης | 60-200 τεμάχια/λεπτό |
| Διαστάσεις | 166(Π) × 174(Υ) × 280(Μ) mm |
| Βάρος | 4.1 Kg |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Τρόφιμα και Ποτά, Ηλεκτρονικά, Χημικά, Logistics |
| Τόπος Προέλευσης | Guangdong, Κίνα |