| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200(Μαύρο) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκχυλείς καπνού με μοξυμπύστωση |
| Σχήμα | FES200 |
| Τύπος κάλυψης | 410 mm Ακρυλικό τετραγωνικό κάλυμμα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εισφορά αέρα | 75 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 210W |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 99,99% |
| Επίπεδο θορύβου | < 60dB |
| Διάστημα αγωγού | 75 χιλιοστά x 1,3 χιλιοστά. |
| Όγκος αέρα | 310M3/h |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | 420x240x450 χιλιοστά |
| Βάρος (Δεν καπνίζει χέρι) | 16 κιλά |