| Ονομασία μάρκας: | MEASTEK |
| Αριθμός μοντέλου: | UHCT0030A |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Σχήμα | UHCT0030A |
|---|---|
| Ευαισθησία (mV/A) | 200 |
| Σημαντικό ρεύμα (kA) | 0.03 |
| Μέγιστος θόρυβος (mV Vp-p) | 20 |
| Χαρακτηριστικά εξασθένησης (%/ms) | 85 |
| Χαμηλής συχνότητας εύρος ζώνης -3dB (Hz) | 150 |
| Πύργος (α) | 2.0 |
| Διάφραση υψηλής συχνότητας -3dB (MHz) | 50 |
| Ακριβότητα | 2% |
|---|---|
| Αξία τάσης αντοχής μονόπτωσης | 2KV |
| Τερματικό φορτίο | ≥ 100kΩ |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | USB 5V (κανονικός προσαρμογός) |
| Περιφέρεια δακτυλίου | 100 mm (προσαρμόσιμα) |
| Διάρκεια μολύβδου της τροχιάς | 1.0m (προσαρμόσιμο) |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | Ενσωματωτής: 0°C - 50°C Δαχτυλίδι ανίχνευσης: 0°C - 100°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -40°C ∼80°C |
| Μέγεθος εμπρός | Περίπου 110 λίτρα × 45 λίτρα × 30 λίτρα × 30 λίτρα |
| Βάρος του ανιχνευτή | Ενσωματωτής: 125 γραμμάρια περίπου. Συνολικό βάρος: Περίπου 180 γραμμάρια. |
| Συστατικό | Ποσότητα |
|---|---|
| Ενσωματωτής | 1 κομμάτι |
| Ελαστική σπείρα | 1 κομμάτι |
| Διάτακτη εξόδου USB (5V/1A) | 1 κομμάτι |
| Καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας USB | 1 κομμάτι |
| Καλώδιο εξόδου BNC | 1 κομμάτι |
| Ηλεκτρονικό εγχειρίδιο | 1 αντίγραφο |