| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES350 PRO |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
| Αριθμός Μοντέλου | FES350 Pro Οδοντιατρική Μηχανή Αναρρόφησης Αερολυμάτων |
|---|---|
| Συνοδευτικό Κάλυμμα | Ακρυλικό κάλυμμα 6 ιντσών |
| Διεπαφή Εισόδου Αέρα | Φλάντζα Φ75mm |
| Τάση Εισόδου | AC 110V ή AC220V |
| Ισχύς | 350W |
| Ταχύτητα Αέρα | 460 m³/h |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3μm 99.97% |
| Επίπεδο Θορύβου | <65 DB |
| Διαστάσεις | Μ40 * Π30 * Υ56 εκ. |
| Καθαρό Βάρος | 38 KG |
| Φως UV | 8W |
| Τηλεχειριστήριο | 1 τεμάχιο περιλαμβάνεται |