| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES350 ((6IN) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | FES350 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | < 65dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 99,99% |
| Τεχνολογία | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 350W |
| Όγκος αέρα | 430 m3/h |
| Φιλταριστικά στρώματα | 4ο στάδιο |
| Διάμετρος λιμένα | 75 χιλιοστά |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Βάρος | 22 κιλά |