| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES350 ((8IN) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | FES350 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο Θορύβου | <65dB |
| Αποδοτικότητα Φίλτρανσης | 0.3um 99.99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 350W |
| Όγκος Αέρα | 430m³/h |
| Στάδια Φίλτρου | 4 Στάδια |
| Διάμετρος Θύρας | ∅75mm |
| Διαστάσεις | L410 * W260 * H450mm |
| Βάρος | 22 Kg |