| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES085 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | FES085 Εξαεριστήρας Συγκολλήσεων |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Θόρυβος | <50dB |
| Απόδοση Φιλτραρίσματος | 0,3um 99,9% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 85W |
| Όγκος Αέρα | 200m³/h |
| Στρώματα Φίλτρου | 1 Στάδιο |
| Διάμετρος Θύρας | ∅50mm |
| Διαστάσεις | 268*222*174mm |
| Βάρος | 7,5Kg |