| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES150D ((Μαύρος σωλήνας) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
Επαγγελματικό σύστημα εξαγωγής καπνών σχεδιασμένο για ηλεκτρονική κατασκευή, εργαστήρια επισκευών και εργαστήρια DIY. Παρέχει ολοκληρωμένη προστασία από επιβλαβείς καπνούς και σωματίδια συγκόλλησης.
Ο κινητήρας υψηλής απόδοσης δημιουργεί ισχυρή αρνητική πίεση για γρήγορη σύλληψη καπνών πριν από τη διάχυση, διασφαλίζοντας ότι οι ρύποι συγκρατούνται ακόμη και σε σενάρια πολλαπλών σταθμών ή συνεχούς συγκόλλησης.
Προηγμένο τριπλό φιλτράρισμα: το πρωτεύον φίλτρο παρεμποδίζει μεγάλα σωματίδια, το φίλτρο μέσης απόδοσης παρέχει ενδιάμεσο φιλτράρισμα και το κύριο φίλτρο HEPA με ενεργό άνθρακα επιτυγχάνει την τελική καθαρότητα.
Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο με ρύθμιση ταχύτητας ανεμιστήρα χωρίς βήματα επιτρέπει ακριβή έλεγχο της ισχύος αναρρόφησης με βάση τον όγκο του καπνού, βελτιστοποιώντας την απόδοση καθαρισμού ενώ εξοικονομεί ενέργεια.
Λειτουργεί κάτω από 55dB για ελάχιστη διαταραχή στον χώρο εργασίας. Ο ευέλικτος καθολικός βραχίονας επιτρέπει ακριβή τοποθέτηση του ακροφυσίου 5-10cm πάνω από τα σημεία συγκόλλησης για μέγιστη απόδοση σύλληψης.
| Μοντέλο | FES150D Καθαριστής Καπνών Συγκόλλησης |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς | 150W |
| Τάση/Συχνότητα | AC220V / 50Hz |
| Μέγιστη Ροή Αέρα | 278 m³ / h |
| Απόδοση Φιλτραρίσματος | ≥ 99,97% για σωματίδια 0,3μm (βαθμός HEPA) |
| Επίπεδα Φιλτραρίσματος | 3 στάδια (προ-φίλτρο + φίλτρο μέσης απόδοσης + κύριο φίλτρο HEPA με ενεργό άνθρακα) |
| Πίνακας Ελέγχου | Οθόνη LCD με ρύθμιση ταχύτητας |
| Θόρυβος Λειτουργίας | < 55 dB |
| Τύπος Ακροφυσίου | Ευέλικτος καθολικός βραχίονας με κάλυμμα σιλικόνης |
| Διαστάσεις | 280 × 240 × 315 mm (Μ × Π × Υ) |
| Καθαρό Βάρος | 14 Kg |