| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200L |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | Εξαγνιστής Καπνού Συγκόλλησης FES200L |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο Θορύβου | <60dB |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3um 99.99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 210W |
| Όγκος Αέρα | 320m³/h |
| Μέγεθος Θύρας | ∅75mm X 2 |
| Διαστάσεις | L425*W250*H410mm |
| Βάρος (Χωρίς Βραχίονα Αναρρόφησης) | 20 KG |