| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200K |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Μοντέλο | FES200K |
| Χρώμα | Γκρι |
| Θόρυβος | <60dB |
| Αποδοτικότητα Φιλτραρίσματος | 0.3um 99.99% |
| Τάση | AC220V 50Hz |
| Ισχύς | 200W |
| Όγκος Αέρα | 320m³/h |
| Είσοδος Αέρα | Ø75mm |
| Στρώματα Φίλτρου | 3 |
| Μήκος Σωλήνα Καπνού | 1.4M |
| Καθαρισμός | Εσωτερικός καθαρισμός κυκλοφορίας |
| Διαστάσεις | 429*258*492mm |
| Βάρος (Χωρίς Βραχίονα Καπνίσματος) | 16KG |