| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES150 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | Εξαγωγέας καπνού από συγκόλληση FES150 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ασύρματα | < 50dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 97,99% |
| Βάκ | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 150W |
| Όγκος αέρα | 278 m3/h |
| Φιλταριστικό στρώμα | Τρίτο στάδιο |
| Λιμάνι | 55 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 280 mm x 240 mm x 315 mm |
| Βάρος | 13 κιλά |