| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES200 ((Λευκό) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000 |
Μια λύση εξαγωγής καπνού υψηλών επιδόσεων σχεδιασμένη για εφαρμογές συγκόλλησης, συγκόλλησης και εκτύπωσης DTF, εξασφαλίζοντας καθαρά και ασφαλή περιβάλλοντα εργασίας.
| Ονομασία του προϊόντος | Εξαγωγείς καπνού από συγκόλληση |
| Σχήμα | FES200 |
| Τύπος κάλυψης | Στρογγυλό κάλυμμα από σιλικόνη |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εισφορά αέρα | 75 χιλιοστά |
| Τεχνολογία | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 210W |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 99,99% |
| Επίπεδο θορύβου | < 60dB |
| Διάστημα αγωγού | 75 mm × 1,3 m |
| Όγκος αέρα | 310M3/h |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | 420 × 240 × 450 mm |
| Βάρος (χωρίς χέρι καπνίσματος) | 16 κιλά |