| Ονομασία μάρκας: | KNOKOO |
| Αριθμός μοντέλου: | FES085(Thin Nozzle) |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 |
| Σχήμα | FES085 Εκδοτικός εξοπλισμός |
| Τύπος ακροβωτίου | Νεφρική ακροφύλακα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | < 50dB |
| Αποτελεσματικότητα φιλτραρίσματος | 0.3um 90,99% |
| Τεχνολογία | AC220V 50Hz |
| Δύναμη | 85W |
| Όγκος αέρα | 200m3/h |
| Φιλταριστικά στρώματα | 1ο στάδιο |
| Διάμετρος λιμένα | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος | 230×230×370mm |
| Βάρος | 7.5 κιλά |